договір публічної оферти

від 28.04.2021
Фізична особа-підприємець
Бондар Ольга Євгенівна (надалі – «Виконавець»), з однієї сторони, пропонує необмеженому колу фізичних осіб (надалі – «Замовник») укласти договір про надання послуг (надалі – «Договір»), умови якого викладені в даній оферті. 
Предмет 
1.1. В залежності від вибору Замовника, Виконавець надає послугу з надсилання на електронну адресу, зазначену Замовником, (1) шаблону документу (надалі – «документ») для його комерційної діяльності та / або (2) посилання для доступу на канал в месенджері Telegram з навчальними матеріалами (надалі – «посилання») (надалі разом – «Послуга»).
 
1.2. Здійснення Замовником оплати за Послугу на сайті, розміщеному за адресою olgabondar.netабо olgabondar.minisite.ai ( "Сайт"), є приєднанням до умов даної Оферти та укладенням Договору.
 
1.3. Виконавець не несе відповідальності, якщо Замовник помилився під час зазначення електронної адреси та / або типу документу та / або типу навчального каналу. 
Вартість та порядок оплати Послуги 
2.1. Вартість Послуги залежить від типу документу та / або типу навчального каналу, обраного Замовником, та вказана на відповідній сторінці Сайту. 

2.2. Вартість Послуги встановлена в гривні, однак на Сайті зазначений еквівалент в доларах США. 

2.3. Оплата здійснюється Замовником в гривні відповідно до курсу долара США до гривні, встановленого системою liqpay на дату платежу. 

2.4. Оплата здійснюється Замовником в порядку передплати шляхом перерахування грошових коштів за допомогою системи liqpay. 

2.5. Датою здійснення платежу вважається дата отримання платежу на розрахунковий рахунок Виконавця.
Порядок надання Послуг 
3.1. Виконавець надсилає Замовнику документ, на вказану ним електронну пошту, протягом 24 годин, з моменту здійснення платежу. 

3.2. Послуга вважається наданою належним чином з моменту надходження документу на електронну пошту, вказану Замовником. 
Авторські права
4.1. Виконавець є автором документів та матеріалів, розміщених за посиланням, якщо в самих документах та /або матеріалах, не зазначено інше.
 
4.2. Виконавець надає Замовнику право розпоряджатись отриманими відповідно до даної Оферти документами та / або матеріалами:
 
 4.2.1. Замовник має право використовувати документи та матеріали в рамках своєї діяльності; 

 4.2.2. Замовник має право змінювати документ в рамках своєї господарської діяльності.

4.3. Замовнику заборонено за плату або безоплатно передавати документ третім особам для здійснення господарської діяльності ними. 

4.4. Замовнику заборонено за плату або безоплатно передавати посилання третім особам. 
Термін дії і зміна умов оферти 
5.1. Оферта набуває чинності з моменту опублікування на Сайті і діє до моменту відкликання оферти. 

5.2. Виконавець має право вносити зміни в Оферту та / або відкликати її. У разі внесення змін до Оферти, такі зміни вступають в силу з моменту опублікування на Сайті, якщо інше не передбачено самими змінами. 
Термін дії, зміна і розірвання Договору 
6.1. Договір набуває чинності з моменту прийняття Оферти і діє до моменту виконання Виконавцем зобов'язань по наданню Послуг або до моменту розірвання Договору. 

6.2. Договір може бути розірваний: 
 а) Замовником або Виконавцем у випадках, передбачених чинним законодавством України; 
 б) Виконавцем в будь-який момент шляхом направлення Замовнику відповідного повідомлення. 
Інші умови 
7.1. Всі питання, неврегульовані офертою, регулюються чинним законодавством України. Спори і розбіжності, які можуть виникнути при виконанні Договору, вирішуються шляхом переговорів між Виконавцем та Замовником, якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку. 

7.2. Всі повідомлення (претензії, інші листи) вважаються належним чином та у письмовій формі відправленими Сторонами, якщо вони відправлені по електронній пошті або рекомендованим листом з повідомленням про вручення. 
Реквізити Виконавця 
Фізична особа-підприємець Бондар Ольга Євгенівна

Діє на підставі запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців №20650000000054906 від 25.10.2018

IBAN UA743052990000026009050363003 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"(ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299)

Реєстраційний номер облікової картки платника податків та інших обов'язкових платежів 3240507869

Україна, 02140, місто Київ, вул. Крушельницької, будинок 3, квартира 176тел .: +380983464733

Не є платником податку на прибуток на загальних підставах
Не є платником ПДВ
Платник єдиного податку 2 групи

політика конфіденційності

Ваша конфіденційність значима для нас!
Особиста інформація, зазначена Вами на сайті olgabondar.netабо olgabondar.minisite.aiпри покупці курсу / тренінгу / майстер-класу/ договору/ анкети тощо)використовується виключно в Ваших інтересах, тобто для того, щоб ми могли враховувати Ваші потреби при наданні послуг. Така інформація не передається і не надається третім особам. Лише частина даної інформації може бути відображена в окремих випадках, які передбачені «Згодою з розсилкою».
ЯКІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:
У момент покупки курсу необхідно вказати в реєстраційній формі Ваше ім'я, E-mail, номер телефону.
МЕТА, З ЯКОЮ ЦІ ДАНІ НЕОБХІДНІ:
Ваше Ім'я застосовується для особистих звернень до Вас. Е-mail необхідний для зв'язку в разі технічекого питань, проблем з оплатою, проведення розсилки, новин, корисної інформації та комерційних пропозицій. Номер телефону необхідний для додавання в відповідний купленому курсу / тренінги / майстер-класу Telegram канал. Зазначені Вами Ім'я, e-mail і номер телефону ні за яких умов не передаються третім особам, крім випадків, передбачених законодавством.
ЯК ВИКОРИСТано ОСОБИСТІ ДАНІ:
На сайті olgabondar.net використовуються куки (Cookies) і дані про відвідувачів сервісу Google Analytics. Саме за допомогою збору цих даних ми аналізуємо дії відвідувачів і роботу сайту, з метою його оптимізації та покращення функціональних можливостей. При необхідності в будь-який момент Ви зможете поміняти налаштування Вашого браузера, з метою блокування всіх файлів cookie, або сповіщення про їх відправку.
СПОСОБИ ЗАХИСТУ ОСОБИСТИХ ДАНИХ:
Для захисту Вашої особистої інформації, зазначеної на нашому сайті, ми використовуємо різні адміністративні і технічні заходи ьезопасності. Кожен співробітник, який працює в нашій команді, ознайомлений з нормами, інструкціями контролю і Повідомленням про конфіденційність. І, незважаючи на те, що ми намагаємося убезпечити Ваші особисті дані, все ж рекомендуємо Вам самим вжити всіх необхідних заходів безпеки під час перебування в Інтернеті. Наш веб-сайт захищений від несанкціонованого використання зазначеної Вами інформації, однак, ми не можемо дати гарантію, що наші запобіжні заходи попередять незаконний доступ до цієї інформації хакерів інших організацій. У тому випадку, якщо дана політика конфіденційності буде змінена, Ви зможете про це дізнатися, прочитавши інформацію на цій сторінці, або, в особливих випадках на Ваш e-mail буде відправлено листа з повідомленням про зміни. З будь-яких можуть виникнути у Вас питань звертайтесь до адміністратора сайту, написавши йому листа на e-mail: olgabondar.design@gmail.com 
технічна підтримкадоговір оферти
політика конфіденційності
all rights reserved 2023